Allegro

GOODRAIN VW Polo Sedan, Combi 11/95-09/01

GDP525+450

29,00 zł

Nowy produkt

Opis produktu:

Najważniejsze cechy wycieraczek GOOD RAIN

1. Wysoka skuteczność oczyszczania i zbierania wody dzięki idealnemu dopasowaniu wycieraczki do szyby.

2. Równomiernie rozłożona siła nacisku wzdłuż całej długości pióra przylegającego do szyby gwarantuje dłuższą żywotność wycieraczek i w pełni komfortową jazdę.

3. Guma wycieraczki jest pokryta specjalną powłoką uwydatniającą zbieranie wody z szyby.

4. Szybki i prosty montaż wycieraczek dzięki zastosowaniu uniwersalnego adaptera.

5. Innowacyjny i nowoczesny kształt wycieraczki dzięki zastosowaniu specjalnej gumy z dodatkiem silikonu.

markaVW
modelPolo Sedan, Combi
rocznik11/95-09/01
miejsce montażuprzód
mocowanieGDP
długość od strony kierowcy525
długość od strony pasażera450

Więcej informacji

Wycieraczki GOODRAIN to wysokiej jakości pióra oparte na mieszance specjalnie dobranej gumy z silikonem, pokrytej dodatkową warstwą ochronną, która ułatwia zbieranie wody.

Rozwiązania technologiczne zastosowane przez firmę GOODRAIN pozwalają na lepsze odprowadzanie wody, brudu i zanieczyszczeń z szyby samochodu podczas jazdy. Oferta firmy GOODRAIN jest idealnie dopasowana dla klientów, którzy cenią sobie jakość wykonania a jednocześnie nie chcą przeznaczać zbyt wysokich funduszy na zakup wycieraczek do samochodu (np. z powodu ich częstego zmieniania w wyniku długich i częstych tras). GOODRAIN to rozwiązanie, które idealnie obrazuje stosunek cena – jakość.

Części metalowe zostały wykonane z najlepszej jakościowo stali, którą w całości pokryto cynkiem, aby długo i skutecznie chronić wycieraczkę przed korozją. Dzięki temu na aucie nigdy nie pojawią się zacieki rdzy, często widziane na autach niegarażowanych.

Wycieraczki posiadają aerodynamiczny kształt, co zapewnia bardzo nowoczesny wygląd oraz równomiernie zwiększa ich docisk do szyby podczas jazdy. Dzięki temu zwiększają ich żywotność, kulturę pracy i komfort wobec użytkownika – równomierny docisk gwarantuje cichą pracę, a tym samym na skupienie kierowcy na prowadzeniu, bez rozpraszających czynników zewnętrznych.

Nowoczesne mocowania, design i jakość wykonania naszych wycieraczek dają gwarancję wygody podczas ich wymiany dla każdego użytkownika. Cały proces zajmuje tylko kilka sekund.